Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaNorth Moravia-SilesiaČeské BudějoviceUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN












start: end:
Thu 10/17/2018 - Sun 6/29/2019

(Jak se poznávali: moravsko-slovenské vztahy v letech 1848-1918/19)

Moravian Museum – Dietrichstein Palace (Brno)

Mon 10/21/2018 - Sun 4/20/2019

(Průmysl na Moravě 1918)

Technical Museum in Brno (Brno)

Tue 10/29/2018 - Sun 3/30/2019

(Výstava Titanic)

Trade Fairs Brno (Brno)

Sat 2/22/2019 - Sun 4/27/2019

(Princezny a hrdinové)

Mitrovský Villa (Brno)

Sat 3/23/2019 19:00

(Jethro tull 50th anniversary tour)

Trade Fairs Brno (Brno)

Mon 3/25/2019 19:00 - 22:00
Tue 3/26/2019 18:00
Fri 3/29/2019 19:00
Sun 4/7/2019 18:00

(Neal Morse Band (USA))

Sono Centre (Brno)

Wed 4/10/2019 17:00 - 19:00
Thu 4/11/2019 17:00

(Nerez & Lucia Tour 2019, křest alba Zlom)

Semilasso Cultural House (Brno)

Thu 4/11/2019 18:00
Fri 4/12/2019 16:00

(Večer legend 17)

Semilasso Cultural House (Brno)

Fri 4/12/2019 18:00
Sat 3/23/2019 18:00
Sun 3/24/2019 13:00
Fri 3/29/2019 18:00
Sat 3/30/2019 13:00
Sat 3/30/2019 18:00
Sun 3/31/2019 12:00
Fri 4/5/2019 17:00
Sat 4/6/2019 12:00
Sat 4/6/2019 17:00
Sun 4/7/2019 12:00
Fri 4/12/2019 17:00
Sat 4/13/2019 12:00
Sat 4/13/2019 17:00
Sun 4/14/2019 12:00

(Muž se železnou maskou)

Zoner Boby Hall (Brno)

Sun 4/14/2019 16:00

(Beatles Revival!)

Cultural House Rubin (Brno)

Tue 4/16/2019 17:00
Wed 4/17/2019 17:00
Fri 4/19/2019 18:00 - 21:00
Sat 4/20/2019 18:00 - 21:00
Tue 4/23/2019 17:00 - 20:00
Wed 4/24/2019 17:00

(František Nedvěd se skupinou Tiebreak)

Semilasso Cultural House (Brno)

Tue 3/26/2019 18:30 - 20:30
Wed 4/24/2019 17:30 - 19:30

(Caveman)

Cultural House Rubin (Brno)

Thu 4/25/2019 17:30

(Piaf The Show (FR))

Sono Centre (Brno)

Fri 4/26/2019 17:00 - 21:00
Mon 4/29/2019 17:00

(Petr Spálený 75, host: Miluška Voborníková)

Semilasso Cultural House (Brno)

Tue 4/29/2019

(Vlak na Slavnosti chřestu)

Brno hl.n. (Brno), Ivančice (Ivančice)

Thu 5/2/2019 18:00

(Bobby Mcferrin & Gimme 5)

Sono Centre (Brno)

Thu 5/2/2019 15:30
Sat 5/4/2019 12:00
Sun 5/5/2019 12:00
Sun 5/5/2019 17:00

(Na Vivaldiho!)

Meeting house (Brno)

Thu 5/9/2019 17:00

(Michal Pavlíček a Načeva akusticky)

Mersey Music Pub (Brno)

Sat 5/11/2019 14:00

(Lollipopz - My Little Pony Tour)

Semilasso Cultural House (Brno)

Tue 5/14/2019 17:00 - 19:00
Sun 5/19/2019 13:00
Sun 5/19/2019 18:00
Wed 5/22/2019 17:30

(Habera & Team 2019 Tour)

Kajot Arena (Brno)

Sat 5/25/2019 17:00
Sat 5/24/2019
Sun 5/25/2019
Fri 5/31/2019 15:30 - 20:00
Fri 5/31/2019 17:30
Sat 6/8/2019 9:00
Sat 6/8/2019 18:00
Fri 6/7/2019 17:00
Sat 6/8/2019 12:00
Sat 6/8/2019 17:00
Sun 6/9/2019 12:00

(Děti Ráje)

Zoner Boby Hall (Brno)

Fri 6/14/2019 15:30
Thu 6/20/2019 17:30 - 19:30

(Gipsy Fire, Pavel Šporcl a Gipsy Way Ensemble)

Špilberk - castle and museum (Brno)

Fri 6/21/2019 18:00

(Physical Graffiti)

Sono Centre (Brno)

Tue 6/25/2019 18:00

(Rock Opera Praha - Vymítač)

Špilberk - castle and museum (Brno)

Wed 6/26/2019 16:00 - 19:00
Thu 6/27/2019 17:00 - 19:30
Fri 10/18/2019 18:00

(Tonya Graves)

Mersey Music Pub (Brno)

Mon 10/21/2019 17:00

(Carmen y Carmen)

Semilasso Cultural House (Brno)

Thu 10/31/2019 19:00

(Olga Lounová and Band)

Mersey Music Pub (Brno)

Sat 11/16/2019 17:30

(Slavné světové muzikály)

Cultural House Rubin (Brno)

Thu 11/21/2019 18:30

(Turbo a Kern)

Sono Centre (Brno)

Fri 11/22/2019 18:30

(One Night Of Elvis (UK))

Sono Centre (Brno)

Tue 11/26/2019 19:00

(Mirai)

Sono Centre (Brno)

Tue 12/3/2019 18:00

(Vánoční Koncert Magda Malá a Bohuš Matuš)

Workers’ House Židenice (Brno)

Sat 12/7/2019 17:00

(Popelka - muzikál na ledě)

Kajot Arena (Brno)

Thu 10/17/2018 - Sun 6/29/2019

(Tradiční kultura - výkladní skříň státu)

Moravian Museum – Dietrichstein Palace (Brno)

Thu 2/20/2019 - Sun 4/6/2019

(Design a textil očima studentů)

Löw-Beer Villa (Brno)

Sat 3/23/2019 9:00 - 17:00
Sat 3/23/2019 18:00
Sun 3/23/2019

(Víkendové labodílny: Tajemství oceánu)

VIDA! Science Centre - Science amusement park (Brno)

Sun 3/24/2019 9:00 - 15:00
Sun 3/24/2019 9:30 - 11:30

(Medvídek Dubi a král David)

Brno-Židenice - Jewish cemetery (Brno)

Mon 3/25/2019 16:00 - 17:00

(Žid na kazatelně)

Educational and cultural centre of Jewish Museum in Prague (Brno)

Mon 3/25/2019 18:00

(Dívčí válka)

Semilasso Cultural House (Brno)

Tue 3/26/2019 18:00 - 21:00
Wed 3/27/2019 18:00

(Dva nahatý chlapi)

Semilasso Cultural House (Brno)

Thu 3/28/2019 17:00

(Mistrovství ČR v blendování vína Winemeritage)

Brno Observatory and Planetarium (Brno)

Thu 3/28/2019 19:00

(Imt smile)

Squash Radost (Brno)

Fri 3/29/2019 18:00

(Host ve vile: Miloš Štědroň)

Löw-Beer Villa (Brno)

Sat 3/30/2019 18:00

(Silné reči - Súboj komikov)

Cinema Café (Brno)

Sun 3/31/2019 12:00 - 15:00

(Vila dětem: Teplo rodinného krbu)

Löw-Beer Villa (Brno)

Sun 3/31/2019 16:00

(FC Zbrojovka Brno - 1. SK Prostějov)

Stadion FC Zbrojovka Brno (Brno)

Wed 4/2/2019 - Sat 4/5/2019
Sat 4/6/2019 4:30 - 16:00
Tue 4/9/2019 15:30
Tue 4/9/2019 18:30

(Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě)

Semilasso Cultural House (Brno)

Fri 4/12/2019 18:00 - Sat 4/13/2019 19:00
Mon 4/15/2019 17:00

(Petr Hapka a jeho potměšilí hosté)

Semilasso Cultural House (Brno)

Thu 4/18/2019 17:00
Sun 4/21/2019 17:00
Tue 4/23/2019 18:00
Wed 3/27/2019 17:00
Wed 4/10/2019 16:00
Wed 4/24/2019 16:00
Thu 4/25/2019 17:30

(Palisander, B. M. Willi uvádí)

Convent of Merciful Brothers (Brno)

Fri 4/26/2019 17:00

(Attack Metal)

Semilasso Cultural House (Brno)

Sat 4/27/2019 8:00
Sat 4/27/2019 17:00

(Čas pod psa)

Semilasso Cultural House (Brno)

Mon 4/29/2019 13:30

(Flamenco pro všechny)

Jihomoravské náměstí (Brno)

Wed 5/1/2019 12:00 - 20:00
Fri 3/29/2019 16:00
Fri 4/12/2019 15:00
Fri 4/26/2019 15:00
Fri 5/3/2019 15:00
Sat 5/4/2019 8:00
Fri 5/3/2019 16:00
Sat 5/4/2019 12:00
Sat 5/4/2019 16:00
Sun 5/5/2019 12:00
Fri 5/10/2019 16:00
Sat 5/11/2019 12:00
Sat 5/11/2019 16:00
Sun 5/12/2019 12:00

(Kleopatra)

Zoner Boby Hall (Brno)

Thu 5/23/2019 17:00

(Můžem i s mužem)

Semilasso Cultural House (Brno)

Sat 5/25/2019 4:30 - 19:00
Fri 4/5/2019 16:00
Fri 4/26/2019 16:00
Fri 5/10/2019 16:00
Fri 5/17/2019 16:00
Fri 5/31/2019 16:00

(Kurz Manželské večery - Brno)

Church of the Annunciation of the Virgin Mary (Brno)

Sat 6/1/2019 4:00 - 19:00
Mon 6/10/2019 17:00 - 19:30

(Three Days Grace)

Špilberk - castle and museum (Brno)

Sat 6/15/2019 12:00

(Festival Muni 100)

Trade Fairs Brno (Brno)

Sat 3/30/2019 8:00 - 17:00
Sat 6/22/2019 7:00 - 16:00
Fri 9/13/2019 18:00 - Sat 9/14/2019 19:00
Sat 9/28/2019 4:30 - Sun 9/29/2019 16:00
Sat 9/28/2019 7:00 - 13:00
Sat 9/28/2019 12:00 - 14:00
Sun 10/12/2019
Sun 11/9/2019

(Cesty za sluncem)

Staré zámky u Líšně - pre-historical fortification (Brno)

Mon 11/11/2019 10:11

(Svatomartinský košt)

náměstí Svobody (Brno)

Fri 12/6/2019 17:00
Sun 12/8/2019 7:30 - 13:00

(Mikulášské skály u Mokré)

Brno, Mokrá-Horákov

Thu 1/23/2020 17:00

(Duo Jamaha - život je dar Tour)

Semilasso Cultural House (Brno)


Events

(Jak se poznávali: moravsko-slovenské vztahy v letech 1848-1918/19)

Moravian Museum – Dietrichstein Palace (Brno)

Thu 10/17/2018 - Sun 6/29/2019

(Průmysl na Moravě 1918)

Technical Museum in Brno (Brno)

Mon 10/21/2018 - Sun 4/20/2019

(Výstava Titanic)

Trade Fairs Brno (Brno)

Tue 10/29/2018 - Sun 3/30/2019

(Princezny a hrdinové)

Mitrovský Villa (Brno)

Sat 2/22/2019 - Sun 4/27/2019

(Jethro tull 50th anniversary tour)

Trade Fairs Brno (Brno)

Sat 3/23/2019 19:00


Tip for a trip

Open garden - education and advisory centre

Open garden - education and advisory centre

The educational garden includes 12 original play stations, which give children and even adults the opportunity...