Vacances en République tchèque:CZeCOTTourmapsLa Bohême de l‘EstUNESCOVacances activesHorairesGEOFUN












le début: la fin:
Lun 7.10.2019 - Ven 11.10.2019
Lun 7.10.2019 - Ven 11.10.2019

(Envitech)

Foire de Brno (Brno)

Lun 7.10.2019 - Ven 11.10.2019

(Transport a Logistika)

Foire de Brno (Brno)

Sa 19.10.2019

(Tradiční MotorTechna Brno)

Foire de Brno (Brno)

Mar 22.10.2019 - Ven 25.10.2019

(Gaudeamus)

Foire de Brno (Brno)

Mar 29.10.2019 - Ven 1.11.2019

(Rehaprotex)

Foire de Brno (Brno)

Jeu 7.11.2019 - Di 10.11.2019

(Caravaning Brno)

Foire de Brno (Brno)

Ven 8.11.2019 - Di 10.11.2019

(Life!)

Foire de Brno (Brno)

Sa 16.11.2019 - Di 17.11.2019

(Minerály Brno)

Foire de Brno (Brno)

Mer 20.11.2019

(JobChallenge)

Foire de Brno (Brno)

Ven 22.11.2019 - Sa 23.11.2019
Mar 10.3.2020 20:00

(The Dire Straits Experience)

Centre Sono (Brno)

Mer 27.5.2020 19:30

(Formidable! Aznavour (FR))

Centre Sono (Brno)

Sa 20.2.2021 20:00

(Lord of the Dance 2021)

Kajot Arena (Brno)

Mer 2.1.2019 - Lun 23.12.2019

(Eden 3000)

Foire de Brno (Brno)

Di 22.9.2019 17:00
Ven 27.9.2019 18:00 - 23:00

(Noc vědců ve Vida!)

Centre des sciences VIDA! - parc d'attractions scientifique (Brno)

Sa 28.9.2019 6:30 - Di 29.9.2019 18:00
Di 29.9.2019 19:00
Sa 28.9.2019 19:00 - 23:00
Di 29.9.2019 19:00 - 23:00

(Blaze Bayley)

Club Melodka (Brno)

Mer 2.10.2019 19:00
Ven 4.10.2019 19:00

(Caveman)

KC Semilasso (Brno)

Di 6.10.2019 15:30

(Čiperkové)

(Brno)

Di 6.10.2019 19:00

(Dog Eat Dog (USA))

Fléda (Brno)

Mar 8.10.2019 17:30 - 18:50
Mar 8.10.2019 20:00 - 21:30

(Partička)

Hôtel Orea Voroněž I (Brno)

Ven 11.10.2019 17:00

(Miro Jaroš - Turné 3-CZ)

KC Semilasso (Brno)

Ven 11.10.2019 20:00

(Raego)

Squash Radost (Brno)

Di 13.10.2019 19:00

(Dámská šatna)

KC Semilasso (Brno)

Jeu 17.10.2019 19:30 - 22:00
Ven 18.10.2019 19:00 - 21:00
Ven 18.10.2019 20:00

(Tonya Graves)

Mersey Music Pub (Brno)

Lun 21.10.2019 19:00

(Carmen y Carmen)

KC Semilasso (Brno)

Mer 23.10.2019 19:00

(Lenka Nová - Ve dvou tour)

KC Semilasso (Brno)

Mar 17.9.2019 19:00
Jeu 19.9.2019 19:00
Di 20.10.2019 14:00 - 16:00
Sa 26.10.2019 19:00 - 21:00

(Caveman)

Théâtre de Bolek Polívka (Brno)

Di 27.10.2019 19:00

(Mick Harvey, Steve Shelley)

Mersey Music Pub (Brno)

Mer 30.10.2019 19:00
Jeu 31.10.2019 19:00

(Arakain)

Centre Sono (Brno)

Jeu 31.10.2019 20:00

(Olga Lounová and Band)

Mersey Music Pub (Brno)

Mar 5.11.2019 19:30

(Postmodern Jukebox)

Centre Sono (Brno)

Jeu 7.11.2019 19:00

(Janek Ledecký Symphonic, host: Ivan Hlas)

Théâtre national de Brno – Opéra Janáček (Brno)

Jeu 7.11.2019 20:00 - 22:00
Di 10.11.2019 15:00

(Paci pac)

Centre de société Sýpka (Brno)

Lun 11.11.2019 19:00
Mer 13.11.2019 19:00

(Karel Plíhal - Recitál)

KC Semilasso (Brno)

Ven 15.11.2019 18:00

(Večer legend 18)

KC Semilasso (Brno)

Sa 16.11.2019 18:30

(Slavné světové muzikály)

Maison de culture Rubín (Brno)

Jeu 21.11.2019 19:00

(Jananas)

KC Semilasso (Brno)

Jeu 21.11.2019 19:30

(Turbo a Kern)

Centre Sono (Brno)

Ven 22.11.2019 19:00

(Adam Mišík)

Mersey Music Pub (Brno)

Ven 22.11.2019 19:30

(One Night Of Elvis (UK))

Centre Sono (Brno)

Ven 22.11.2019 20:00

(Buty)

Squash Radost (Brno)

Sa 23.11.2019 18:00

(80s The Show)

Kajot Arena (Brno)

Sa 23.11.2019 19:00 - 23:00
Mar 26.11.2019 19:00
Mar 26.11.2019 20:00

(Mirai)

Centre Sono (Brno)

Jeu 28.11.2019 19:00

(Filmová a populární hudba s Aristo quartetem)

Maison de culture Rubín (Brno)

Jeu 28.11.2019 20:00 - 23:00

(Vypsaná fixa 25 let)

Centre Sono (Brno)

Ven 29.11.2019 19:00
Di 1.12.2019 19:00
Lun 2.12.2019 19:00

(Jiří Pavlica & Hradišťan)

KC Semilasso (Brno)

Mar 3.12.2019 19:00

(Vánoční Koncert Magda Malá a Bohuš Matuš)

Maison d'ouvriers Židenice (Brno)

Ven 6.12.2019 - Di 15.12.2019

(Vánoční veletrhy)

Foire de Brno (Brno)

Sa 7.12.2019 18:00

(Popelka - muzikál na ledě)

Kajot Arena (Brno)

Sa 7.12.2019 9:00 - 18:00
Di 8.12.2019 9:00 - 13:00

(Moravia Brno 2019)

Foire de Brno (Brno)

Di 8.12.2019 16:00

(Lollipopz - vánoční megashow)

Zoner Boby Hall (Brno)

Mar 10.12.2019 19:00
Lun 16.12.2019 19:00

(Petra Janů a skupina Amsterdam)

KC Semilasso (Brno)

Di 22.12.2019 20:00

(Richard Müller, Michael Kocáb, Ondřej Soukup)

Théâtre national de Brno – Opéra Janáček (Brno)

Mer 22.1.2020 17:00

(Persistence tour 2020)

Centre Sono (Brno)

Jeu 6.2.2020 19:30 - 23:00
Ven 7.2.2020 19:30 - 23:00

(Mandrage, Dlouhej únor)

Centre Sono (Brno)

Sa 8.2.2020 18:30
Sa 15.2.2020 13:30
Sa 15.2.2020 17:00

(Angry Birds on Ice)

Kajot Arena (Brno)

Di 16.2.2020 19:00
Mar 3.3.2020 19:00

(Lakomec)

KC Semilasso (Brno)

Ven 24.4.2020 19:30

(Attack Metal 2)

KC Semilasso (Brno)

Ven 5.6.2020 - Sa 6.6.2020
Sa 26.9.2020 6:30 - Di 27.9.2020 18:00
Lun 16.9.2019 9:00
Mar 17.9.2019 17:00 - 19:30
Mer 18.9.2019 10:00

(Dny umění nevidomých na Moravě)

Nouvel Hôtel de ville (Brno)

Jeu 19.9.2019 17:00
Di 22.9.2019 10:00

(Smejko a Tanculienka - Hip, hip, hurá!)

Cinéma universitaire Scala (Brno)

Di 22.9.2019 13:30 - 18:00
Mar 24.9.2019 17:00 - 18:30

(Apollo: velké plány, skromná realita)

Musée technique de Brno (Brno)

Mar 24.9.2019 19:30

(Cavewoman)

Maison de culture Rubín (Brno)

Sa 28.9.2019 9:00 - 15:00
Sa 28.9.2019 14:00 - 16:00
Di 29.9.2019 10:30

(Michal je kvítko! - Michal Nesvadba)

Cinéma universitaire Scala (Brno)

Ven 4.10.2019 17:30 - Sa 5.10.2019 0:00
Sa 5.10.2019 18:00

(Ander z Košíc + Traja z Raja)

Maison d'ouvriers Židenice (Brno)

Di 6.10.2019 17:00
Mer 9.10.2019 - Mer 4.12.2019

(Kurz Příprava na manželství - Brno)

Restaurant l´Eau Vive (Brno)

Sa 12.10.2019 9:00
Di 13.10.2019
Lun 14.10.2019 19:00

(Dívčí válka)

KC Semilasso (Brno)

Mer 16.10.2019 19:00

(Mandarínková izba)

KC Semilasso (Brno)

Jeu 17.10.2019 16:30 - 19:30
Sa 19.10.2019 10:00

(Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!)

Cinéma universitaire Scala (Brno)

Mar 22.10.2019 19:00
Di 27.10.2019 10:30

(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)

Cinéma universitaire Scala (Brno)

Jeu 7.11.2019 19:00
Ven 8.11.2019 18:00

(Královský košt Brno)

Hotel Continental (Brno)

Di 10.11.2019

(Cesty za sluncem)

Staré zámky u Líšně - emplacement préhistorique (Brno)

Di 10.11.2019
Lun 11.11.2019 11:11

(Svatomartinský košt)

náměstí Svobody (Brno)

Mar 12.11.2019 - Ven 15.11.2019

(Vin(n)osti svatého Martina)

náměstí Svobody (Brno)

Di 17.11.2019 8:00 - 18:00
Lun 18.11.2019 19:00
Mar 19.11.2019 19:00

(Vím, že víš, že vím)

KC Semilasso (Brno)

Mer 27.11.2019 19:00

(Můj nejlepší kamarád)

KC Semilasso (Brno)

Mar 3.12.2019 19:00

(Hrdý Budžes)

KC Semilasso (Brno)

Ven 6.12.2019 18:00
Ven 4.10.2019 20:00
Sa 14.12.2019 20:00
Di 15.12.2019
Ven 4.10.2019 18:00 - 20:30
Ven 18.10.2019 18:00 - 20:30
Ven 1.11.2019 18:00 - 20:30
Ven 15.11.2019 18:00 - 20:30
Ven 29.11.2019 18:00 - 20:30
Ven 13.12.2019 18:00 - 20:30
Ven 10.1.2020 18:00 - 20:30
Ven 17.1.2020 18:00 - 20:30
Mer 22.1.2020 19:00

(Hexenšus)

KC Semilasso (Brno)

Jeu 23.1.2020 18:00

(Duo Jamaha - život je dar Tour)

KC Semilasso (Brno)

Ven 11.9.2020 20:00 - Sa 12.9.2020 21:00
Sa 21.9.2019 20:00
Sa 19.9.2020 20:00
Di 24.5.2020 13:00 - 18:00
Di 27.9.2020 13:00 - 18:00
Di 27.9.2020 14:00 - 16:00
Sa 5.10.2019 6:30 - 18:00
Sa 3.10.2020 6:00 - 18:00

Action

(Mezinárodní strojírenský veletrh)

Foire de Brno (Brno)

Lun 7.10.2019 - Ven 11.10.2019

(Envitech)

Foire de Brno (Brno)

Lun 7.10.2019 - Ven 11.10.2019

(Transport a Logistika)

Foire de Brno (Brno)

Lun 7.10.2019 - Ven 11.10.2019

(Tradiční MotorTechna Brno)

Foire de Brno (Brno)

Sa 19.10.2019

(Gaudeamus)

Foire de Brno (Brno)

Mar 22.10.2019 - Ven 25.10.2019


Idée d'excursion

Colonne de la Peste

Colonne de la Peste

La Colonne de la Peste de style baroque primitif fut construite en 1679 à la place de l’ancienne colonne...